Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Libuszy, Wacławy, Wacława 28 Wrzesień; godzina: 23:06 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Aktualności
Witamy na zmodernizowanych stronach Galicyjskich Gospodarstw Gościnnych!
2010-04-12 16:10:29

Już od 1993 roku zajmujemy się propagowaniem wartości związanych z naszym regionem - piękna przyrody, wspaniałości zabytków i gościnności naszych Gospodarstw umożliwiających turystom wypoczynek w najlepszych warunkach i po przystępnych cenach. Stawiamy na uczciwość i jakość. Cieszymy się, gdy tak wielu spośród odwiedzających nas po raz pierwszy turystów staje się naszymi wiernymi klientami a często - po latach - wypróbowanymi przyjaciółmi.
Czynimy starania w celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług.
Większość naszych Gospodarstw zmodernizowało swoje kwatery do wymaganych przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej  standardów kategoryzacyjnych, przygotowując je do przeprowadzenia oceny przez Inspektorów Federacji.
W ostatnich 2 latach 92 z gospodarstw należących do naszego Stowarzyszenia otrzymało Rekomendację PFTW oraz przyznano im certyfikat z odpowiednią kategorią.
W celu ułatwienia możliwości znalezienia odpowiedniej oferty dokonaliśmy modernizacji tej strony przez zmianę jej szaty graficznej, jak również wprowadzenie nowych funkcji wyszukiwania.
Wybierając odpowiednie kryteria dla poszukiwanej oferty i odznaczając je w wyszukiwarce otrzymacie Państwo wykaz kwater spełniających Wasze wymogi.
Podane w adresie współrzedne GPS są aktywne - po ich uaktywnieniu /kliknięciu po najechaniu kursorem/ obrazują na wyświetlonej mapce Google położenie kwatery oraz dane adresowe. Powinno to  ułatwić dojazd.
Również podany adres e-mailowy jest aktywny i powinien pozwolić - po uaktywnieniu - na kontakt z gospodarzami i wymianę korespondencji.
Umożliwiono wyszczególnienie wynajmowanych pokoi ich charakterystykę oraz podanie średniej ceny wynajmu.
Ceny te należy traktować orientacyjnie, natomiast obowiązujacą cenę za zamówiona usługę należy każdorazowo ustalić z właścicielem obiektu - jest ona zazwyczaj uzależniona od okresu i czasu pobytu.
Własciciel gospodarstwa może umieścić informację o oferowanym wyżywieniu i również podać jego cenę.
Może przez udostępnioną dokumentację fotograficzną pokazać atrakcje i wyposażenie swojego obiektu.

Mamy nadzieję, że dokonane zmiany ułatwią Państwu korzystanie z zawartych na tych stronach informacji, pozwolą  łatwo znaleźć odpowiednią ofertę oraz spowodują zainteresowanie się naszą ofertą.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania stron naszych gospodarstw i korzystania z ich oferty - naprawdę warto!
Zarząd Stowarzyszenia Agroturystycznego "Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne".

 

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart