Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Henryka, Igi, Włodzimierza 15 Lipiec; godzina: 20:23 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Aktualności
20 lat działalności naszego Stowarzyszenia
2013-05-19 21:04:44
img/posty/e8a0f176a6c864470708fea78b62725f.jpg

Podczas XVI Małopolskiej Giełdy Agroturystycznej obchodziliśmy uroczyście Jubileusz 20 lat naszej działalności.
Dzięki uprzejmości Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie mogliśmy świetować nasz Jubileusz w  odświętnej atmosferze Auli Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego przy ul. 29 Listopada 46 w Krakowie, w obecnosci Jego Magnificencji  Rektora Prof. Dr hab. Włodzimierza Sady i innych znamienitych Gości.
Przypomnieliśmy sobie nasze dokonania i przybliżyliśmy nasze osiągniecia w okresie minionych 20 lat.
Dzieki udzielonemu wsparciu Urzędów Gmin zapewniających dojazd na nasz Jubileusz zespoły folklorystyczne "KRZESANI" ze Spytkowic, "WATRA" z  Czarnego Dunajca, "Kumotry" z Brzeska i Dzieciecy Zespół Pieśni i Tańca "ORAWIANIE" z Lipnicy Wielkiej uatrakcyjniały nasz Jubileusz.
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Spytkowic oraz członkinie Koła Terenowego z Czarnego Dunajca, Tylicza i Zakliczyna zadbały o prezentację smacznych produktów regionalnych  i przygotowały  degustację przygotowanych produktów regionalnych dla zaproszonych gości.
Zarzad Stowarzyszenia uhonorował zasłużonych naszych członków i osoby współpracujace od lat z naszym Stowarzyszeniem Dyplomami za ofiarną przce na rzecz Stowarzyszenia i małopolskiej agroturystyki.
Uroczystości miały odświętny charakter, a z naszymi dokonaniami w formie wygłoszonego podczas Jubileuszu referatu można się zaznajomić na tej stronie w zakładce "Pliki do pobrania".

 

 

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart