Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Libuszy, Wacławy, Wacława 28 Wrzesień; godzina: 22:59 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Aktualności
Stowarzyszenie GGG na II Międzynarodowych Targach Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu - Expo Sejny 2012.
2012-06-20 21:38:24

Targi odbyły się w dniach 5 i 6 października 2012 r. z udziałem 140 wystawców.
Oferty swe prezentowali wystawcy   z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi i Południowej Afryki.

Na targach, oprócz zwiedzających były obecne liczne biura podróży z tych krajów.
Prezentowano na nich posiadaną ofertę agroturystyczną  Stowarzyszenia oraz dokonywano wymiany posiadanych ofert w celu rozszerzenia  zakresu prowadzonej promocji.

Na stoisku Stowarzyszenia GGG wraz z członkami   Stowarzyszenia byli obecni   przedstawiciele Gminy Łapanów, Trzciana i Żegocina,   którzy dodatkowo promowali atrakcje turystyczne swoich Gmin.

Na naszym stoisku   promowano wydany właśnie informator „Agroturystyka w Dolinie Raby” oraz wcześniej wydany   Informator Agroturystyczny Województwa Małopolskiego  Stowarzyszenia GGG,   jak również inne   posiadane materiały promocyjne z innych gmin.

Udział w targach był w dużej mierze finansowany z realizowanego projektu: pt.: Promocja oferty agroturystycznej Regionu „Dolina Raby” w oparciu o ofertę Kół Terenowych Stowarzyszenia Agroturystycznego „Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne” i Gmin z tego regionu poprzez modernizację posiadanych i budowę nowych stron internetowych gospodarstw agroturystycznych w ramach tworzonego systemu internetowej informacji, rezerwacji i sprzedaży oferty agroturystycznej oraz poprzez wydanie katalogu promujacego tą ofertę – stanowiąc jeden z punktów tego projektu.

Wyjazd był również możliwy dzięki wsparciu udzielonemu przerz Gminę Łapanów w postaci udostępnienia za częściową odpłatnością samochodu do przewozu osób biorących udział w prezentacji oferty.

Udział nasz został dostrzeżony przez organizatorów targów i wyróżniony za najbardziej szeroką ofertę prezentowaną na targach oraz jedną z najbardziej oddalonych ofert od pogranicza suwalsko - augustowskiego w postaci otrzymnego „Sekacza” – okazałego ciasta stanowiącego produkt regionalny Podlasia.
Udział w targach,   w ocenie jego uczestników, należy uznać za udany i przyczyniający się do promocji posiadanej oferty agroturystycznej naszego stowarzyszenia również poza granicami naszego kraju.

 

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart