Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Jakuba, Sławy, Wincentego 6 Sierpień; godzina: 04:49 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Aktualności
VIII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej Agrotravel - Kielce 2016
2016-04-29 18:53:00
img/posty/f32865eafeef363a7ea55fbaea00310a.jpg

W dniach 7-10 kwietnia br. odbyła się w Kielcach Ogólnopolska Konferencja na temat Agroturystyki w Polsce połaczona z prezentacją ofert agroturystycznych na VIII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL - Kielce 2016.
Targi i Konferencja odbywały sie na terenie Centrum Kongresowego Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach.
Nasze Stowarzyszenie prezentowało ofertę naszych gospodarstw na stoisku Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej.
Oferta agroturystyczna naszych gospodarstw była połaczona z degustacja win z gospodarstwa winiarskiego "Piwnice Antoniego".
Targi Agrotravel to najwieksza prezentacja ofer turystyki wiejskiej i agroturystyki w Polsce połaczona z prezentacją produktów regionalnych z całej Polski. Trudno byłoby w tej imprezie targowej nie uczestniczyć.
Prezentacja naszej oferty była połaczona z prezentacją atrakcii turystycznych z terenu działania Stowarzyszenia "Kwatret na Przedgórzu", które to Stowarzyszenie partycypowało w kosztach wyjazdu na targi i naszej wspólnej prezentacji. 
Impreza targowa cieszyła sie dużym powodzeniem wśród mieszkańców Kielc .
Nasz udział w konferencji pozwolił zapoznać się z aktualnymi problemami i szansami na rozwój agroturystyki w Polsce.

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart