Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Dionizji, Leontyny, Mikołaja 6 Grudzień; godzina: 15:10 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Aktualności
Bank z którym współpracujemy
2010-09-03 15:12:36
img/posty/ee1d07eed1ced4fcd1e6b4cec8463eff.jpg

Krakowski  Bank Spółdzielczy przyjazny dla gospodarstw agroturystycznych. Polecamy usługi tego Banku dla obsługi naszych codziennych działań w prowadzeniu działalności agroturystycznej.
Stowarzyszenie nasze korzysta z usług tego banku do prowadzenia rachunku bankowego Stowarzyszenia już od kilku lat i na tej podstawie możemy zarekomendować usługi tego banku.
Krakowski Bank Spółdzielczy może również udzielić kredytu w ramach realizacji programu Ministerstwa Ochrony Środowiska na dofinansowanie budowy kolektorów słonecznych do ogrzewania ciepłej wody użytkowanej przez naszych gości.

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart