Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Ä?ucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwiec; godzina: 10:46 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
U Wojtusia
nieskategoryzowany
Zbigniew Romuzga
Tęgoborze 205
33-312 Tęgoborze

tel: 18 444 90 87
tel: 608 662 939
e-mail: z.romuzga@interia.pl
GPS: N 49 42' 11'', E 20 39' 00'' ..:: pokaż na mapie ::..
Rodzaj obiektu: Pokoje gościnne w domu

Gospodarstwo położone jest w pięknej kotlinie Tęgoborskiej, na brzegu Jeziora Rożnowskigo. Mamy tutaj specyficzny mikroklimat, który sprzyja zdrowiu. Cała okolica słynie z przepięknych sadów. Także i w tym gospodarstwie postawiono na uprawę jabłek. Oferujemy do dyspozycji gości 1 pokój czteroosobowy (możliwa dostawka) z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Dodatkowo goście mogą korzystać ze znajdującego się w odległości 20 m od domu gospodarzy miejsca o powierzchni 50 m kw. na którym można rozbić namioty. Możliwość podpięcia energii elektrycznej oraz skorzystania z ciepłej i zimnej wody w domu gospodarzy. Można przygotowywać posiłki we własnym zakresie zakupując owoce od gospodyni lub skorzystać z oferty pełnego wyżywienia oferowanego przez gospodynię. Posiłki oferowane przez gospodarzy przyrządzane są na podstawie składników z własnego ogrodu.

Oferta wypoczynku przez cały rok. Wiosną można upajać się widokiem kwitnących sadów. Latem można także wybrać się nad Jezioro lub Dunajec. Złotą jesienią dojrzewają jabłka, warto wybrać się na grzyby. Zimą można jeździć na łyżwach i nartach. Cały rok można wędkować w pobliskim Jeziorze.

W niedalekiej odległości od gospodarstwa znajdują się
Baza noclegowa

To gospodarstwo nie ma jeszcze wprowadzonych informacji o pokojach

Wyżywienie

Gospodarze nie oferują wyżywienia.

Wyposażenie obiektu

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart