Logo GGG
Pogoda na dziś:   oC   imieniny:   Bazylego, Bernardyna, Krystyny 20 Maj; godzina: 21:46 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Na Rozdrożu
nieskategoryzowany
Teresa i Ryszard Machał
Biesiadki
32-864 Gnojnik

tel: 14 686 01 80
tel: 509 111 395
e-mail: r_mach@interia.pl
GPS: N 49 53' 41'', E 20 36' 13'' ..:: pokaż na mapie ::..
Rodzaj obiektu: Pokoje gościnne w domu

Oferujemy do wynajęcia samodzielny dom, położony w atrakcyjnej krajobrazowo okolicy. Do dyspozycji gości są 3 pokoje dwu- i trzyosobowe, kuchnia i łazienka. Przy domu – ogród z placem zabaw, miejsce parkingowe, przyczepa campingowa.

W gospodarstwie są zwierzęta oraz pies labrador. Gospodarstwo posiada również odrębny domek do zamieszkania lub wynajęcia. Wyżywienie we własnym zakresie lub w uzgodnieniu śniadania, kolacje, obiady lub obiadokolacje. W gospodarstwie można zaopatrzyć się w owoce, warzywa. Gospodarze proponują ognisko, grill, wycieczkę po okolicy. Gospodarstwo posiada staw do amatorskiego łowienia ryb. Do wypożyczenia są rowery. Możliwość zorganizowania wycieczki samochodowej w pobliskie góry. Można porozumiewać się w języku angielskim i francuskim.

W niedalekiej odległości od gospodarstwa znajdują się
Baza noclegowa

To gospodarstwo nie ma jeszcze wprowadzonych informacji o pokojach

Wyżywienie

Gospodarze nie oferują wyżywienia.

Wyposażenie obiektu

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart