Logo GGG
Pogoda na dziś:   25oC   imieniny:   Jarosława, Marka, Wiki 25 Kwiecień; godzina: 17:20 Zapraszamy do wypoczynku w gospodarstwach agrotyrystycznych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Pobyt w nich można zarezerwować: telefonicznie, e-mailem oraz w wybranych gospodarstwach na ich stronie klikając w zakładkę "Rezerwuj" lub poprzez "Panel rezerwacji" na stronie głównej, gdzie należy wybrać interesującą nas ofertę. - tanio, pewnie, bezpiecznie - WARTO. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
"Pszczółka"
Rekomendacja PFTW - Kategoria **
Zofia Leszczyńska
Węglówka 320
32-412 Wiśniowa

tel: 12 271 40 95
e-mail: piotrleszcz13@o2.pl
www: www.agroweglowka.republika.pl
GPS: N 49 45' 6.80'', E 20 03' 44.6'' ..:: pokaż na mapie ::..
Rodzaj obiektu: Mieszkanie Wakacyjne

W naszym gospodarstwie do dyspozycji gości jest samodzielny komfortowo urządzony dom dla 10 osób, usytuowany na oddzielnej ogrodzonej działce. W domu znajdują się 4 sypialnie, 2 kuchnie kompletnie wyposażone, 2 łazienki, salon, kominek i telefon. Ponadto w naszym domu czyli gospodarzy, oferujemy gościom całą, górną kondygnację dla 5 osób z niezależnym wejściem. Mieszkanie to składa się z kuchni z jadalnią i balkonem, saloniku, dwóch sypialni oraz dużej łazienki z wanną i kabiną prysznicową. Prócz tego oferujemy jeszcze dwa niezależne pokoje z oddzielną łazienką i aneksem kuchennym.
W odległości 30 metrów od domu płynie Niedźwiadek i stoi stara kuźnia wyposażona w stare narzędzia kowalskie, która w dalszym ciągu służy gospodarzowi. W gospodarstwie jest pasieka, gdzie latem można podglądać pracę pszczół i brać udział w miodobraniu i degustować miody. Oprócz miodu jest możliwość zakupu innych ekologicznych produktów żywnościowych, takich jak mleko, jaja oraz chleb razowy własnego wypieku według starej rodzinnej receptury.
W piękne wieczory przy ognisku posłuchać można gawęd ludowych i opowiadań myśliwskich, bowiem ojciec i synowie kultywują wielopokoleniowe tradycje myśliwskie. Zainteresowani mogą posłuchać ciekawych opowiadań myśliwskich. Zapraszamy do nas również zimą, bowiem długo utrzymująca się zima i doskonałe warunki zachęcają do uprawiania sportów zimowych.
W odległości ok. 10 km znajduje się wyciąg narciarski długości 1200 m i trasa biegowa. Szczególnie serdecznie zapraszamy osoby ceniące sobie spokój i ciszę oraz rodziców z małymi dziećmi, dla których posiadamy urządzony plac zabaw. Ponieważ mamy różne standardy mieszkaniowe to i ceny są zróżnicowane. Wszystko do uzgodnienia.
Mamy zaszczyt przyjmować gości w naszym gospodarstwie już 15 lat. Mile witamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym "Pszczółka".
Gospodarstwo jest laureatem nagrody Wojewody Małopolskiego w kategorii " gospodarstwo agroturystyczne" w roku 2005.

 

Zofia Leszczyńska - Gopodarstwo Agroturystyczne
Zofia Leszczyńska - Gopodarstwo Agroturystyczne
Zofia Leszczyńska - Gopodarstwo Agroturystyczne
Zofia Leszczyńska - Gopodarstwo Agroturystyczne
W niedalekiej odległości od gospodarstwa znajdują się
las
Baza noclegowa
L.p. liczba osób w pokoju aneks kuchenny łazienka WC balkon cena pobytu (dorośli) PLN cena pobytu (dzieci) PLN
1 3 nie nie nie nie 0 0
2 2 nie nie nie nie 0 0
3 5 tak tak tak nie 0 0
4 6 tak tak tak nie 0 0
5 4 tak tak tak nie 0 0

Dodatkowe informacje o cenach: Ceny do uzgodnienia uzależnione od okresu i czasu pobytu.

W gospodarstwie dostępne są wspólne łazienki w liczbie: 1. W gospodarstwie dostępne są wspólne WC w liczbie: 1.
Wyżywienie

Gospodarze nie oferują wyżywienia.

Wyposażenie obiektu

Copyright © 2004-2013 Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne 2013. Projekt i wykonanie: GGG i Mateusz Lenart